| RaulPurSiSimplu a întrebat:

Stiti jocul Counter-Strike?(cine nu-l stie? laughing)
Si stiti ca are mai multe moduri(cum ar fitongueredator, Zombie, Surf, Respawn etc.).
Pot juca toate aceste moduri si cu botii?

FUNDA!

3 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Stiu eu ceva dar nu e exact ca pe net
trebuie sa downloadezi cs extreme v 5

| ERMO a răspuns:

Sigur ca poti sa le joci si cu boti, numai ca tu trebuie sa a harta descarcata.Totusi o sa apara niste inconveniente.
SUCCES.

| RaulPurSiSimplu explică:

Cum? Nu am priceput...Normal ca am hartile pe care am jucat pe toate modurile astea, dar vreau sa le joc exact la fel, cum ar fi la 15 frag si 16000$ sa ma fac predator, sau la fiacare inceput de joc, un bot sau eu sa ma fac zombie(sa cumperi Bazooka+Jet, Anti-infection bomb etc).