| soldatinarmata444444 a întrebat:

Stiti jocuri cu monstrii horror? de tip dead space? dar sa aiba multa actiune nu poveste prea multa.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Resident Evil 4, 5, 8 si seria DOOM!

| soldatinarmata444444 explică (pentru lpavel):

Dar jocuri horror sa aiba multe scare jumperi? sunt? dar sa nu aiba asa multa poveste si 2, daca fac abonament la eaplay pe o luna, a am acces in luna aia la toate jocurile fara sa mai dau alti bani decat abonamentul ala si dupa luna aia nu mai am acces la niciun joc daca nu mai platesc abonament?

| lpavel a răspuns (pentru soldatinarmata444444):

Jocurile care le-am pus sunt exact asa!
Daca faci abonament atunci il faci pe cel putin 1 an sau mai mult pana renunti tu la el dar timp de 1 an nu poti renunta!
Apoi in privinta jocurilor, ai acces la aproape toate jocurile nu la toate, adica cam la 95% din jocuri le vei putea juca restul nu, eu cel putin asa stiu...
Dupa ce expira abonamentul care e minim 1 an nu vei mai avea acces la nici un joc decat la cele pe care le-ai cumparat si le ai in contul tau de EA!