| delyanebunatika a întrebat:

Stiti jocuri de fete cu cont.Adica sa-ti faci cont? dau funda pentru cele mai multe site-uri.

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ladypopular
Mi-am pierdut jumatate de ani pe jocul asta big grin

| Helenna a răspuns:

Buna! Uite cele mai populare jocuri de fete unde trebuie sa ai cont:
http://ladypopular.com/
http://www.missbimbo.com/
Am cont pe amandoua, dar sunt mai activa pe miss bimbo! Succes si sper ca te-am ajutat :*!

| 10ionescunarcisa09 a răspuns:

Cele mai faine jocuri sunt: Woozworld, Animal Jam si Lady popular. Am si eu cont pe toate jocurile insa va spun ca din astea 3, cel mai faine jocuri este Woozowrld si Lady popular.

| anaRDCpwp1 a răspuns:

SWEET FLIRT (creaza dependenta) DAR E SUPER MEGA SHMEN (de memorat jocul e numai pentru FETE)

| Malina_Ioana_1992 a răspuns:

Smallworlds e fain rauu eu ma joc de 7 ani! :*

| Ploscariu_Ioana_1993 a răspuns:

Vreau un joc cu zoo.

| Bololoi_Ioanna_2000 a răspuns:

My cherry lady lady popular stardoll... atatea stiu cu cont voi?/