| izabelabela10 a întrebat:

Stiti jocuri gen club penguin sau chimpoo? nu descarcat

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

-Pixiehollow
-Fantage
-Stardoll
-Smeet
-Planet Cozmo
-Small worlds
-Secondlife
-Supersecret
-Imvu
-Chobots
-Webosaurus
-Camppete
-WeeWorld
-WoozWorld
-Secret Builders
-Panfu
-Franktown Rocks
-Pandanda
-Moshi Monsters

| izabelabela10 explică (pentru Furculingură):

Moshi Monsters,Pandanda, Secret Builders, Imvu, Webosaurus, Pandanda le-am jucat si eu

3 răspunsuri:
| ShadeAdda a răspuns:

Adica direct pe browser.
Incearca AQW - Adventure Quest Worlds. A fost jocul anilor mei de gimnaziu. Era super. Si acum banuiesc ca mai e, dar a devenit mult mai avansat din cate am vazut (acum nu mai joc). O sa descoperi (daca te apuci sa joci) ca staff-ul este foarte prietenos si jocul e chiar smecher cand gasesti grupuri de jucatori romani.
Hope it helped a little.

| deny2013 a răspuns:

Pai daca iti plac zanele(mie nu imi plac) fa-ri cont pe Pixie Hollow...il stiu de la o fosta colega.