| AndreeaM1 a întrebat:

Stiti jocuri gen pandanda,panfu,club pinguin,ourWorld... Dinastea multiplayer. si stiu ca era un site cu foarte multe jocuri. eu scriam "jocuri de descarcat multiplayer " si gaseam acolo: jocuri cu puzzle,masini, etc...

Răspuns Câştigător
| CookieMonstahLovesMeth a răspuns:

Sunt foarte multe jocuri de genul big grin Cauta MMORPG-uri online, sau daca vrei multiplayer calumea, 3rd person, intra pe Gamersfirst.com. Au vreo 5-6 jocuri exceptionale, facute foarte fain. Si iti dau si posibilitatea sa avansezi in joc fara sa cumperi premiumwinking. Genurile sunt diferite. De exemplu, eu joc APB: Reloaded, care e un shooter. Mai e Fallen Earth, in care explorezi, ai din ce alege big grin

2 răspunsuri:
| dyanakitty a răspuns:

Stardoll

| Niță_George_2000 a răspuns:

Da eu nu pot sa imi fac cont pe panfu, nu merge sa pun e-mai-lu