| Pisicutza_Alecsandra_1995 a întrebat:

Stiti niste coduri de captain claw?

Răspuns Câştigător
| barbutxxx a răspuns:

Http://www.gamewinners.com/Cheats/index.php/Captain_Claw si astea
Cod: Efect: MPCASPER invizibilitate MPVADER invincibilitate MPPLAYALLDAY Infinite Lives Mode MPBUNZ face cu gheare puternice MPFRANKLIN Lightning Sword MPPENGUIN Sword Ice MPAPPLE completa Sănătate MPGANDALF completa Magic MPFREAK Catnip MPKFA Dumnezeu Mode MPLOADED completa Ammo MPSTOPWATCH timer pe partea de jos a ecran MPPOS Emisiuni poziție global MPFPS de cadre pe secundă MPOBJECTS Emisiuni # de obiecte pe ecran MPNOINFO Arată / Ascunde informații de mai sus 4 ieftin MPLITH Monolith logo-uri & Muzica MPMONOLITH La fel ca mai sus MPLOGO La fel ca mai sus MPMOONGOODIES Bouncing comoara MPSPOOKY Invizibil dușmanilor Dușmanii MPHAUNTED în fantome MPSHADOW Claw este o umbră MPSUPERTHROW mod Super Arunca MPHOTSTUFF Foc Sword MPWIMPY Claw este slab MPJORDAN Mega-jumping MPBOTLESS Activează de fond MPMIDLESS Activează plan de mijloc MPTOPLESS Activează prim-plan rezoluția Creșteri MPINCVID rezoluție MPDECVID Scăderi rezoluție MPDEFVID implicit rezolutie 320x200 MPJAZZY MPDEVHEADS Spectacole capete de dezvoltatori în loc de comori MPBLASTER dinamită completa.
eu stiam ca nu exista! o sa ma apuc si eu din nou de el.