| Thecurious a întrebat:

Ati jucat "Captain Claw" in copilarie?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da cum sa nu, mi s-a parut revolutionar. Mai ales cand am descoperit si puterea aia cand arunca cu o gheara, din greseala.

| Simpatic a răspuns:

Da, l-am jucat alaturi de cateva alte sute de jocuri video de acelea pe consola terminator, celebra copie la NES (Nintendo Entertainment System)
Foarte multe titluri bune care au remakeuri si in ziua de astazi am jucat si pe celebrele aparate cu fise, jocurile arcade: PacMan, StreetFighter, Ninja Gaiden, Contra, Donkey Kong etc

| 70gabriela70 a răspuns:

Hei! Daaa