| antoniaantoantonia a întrebat:

Stiti pozele acelea pe care le pun uni in comment-uri? nu stiu de unde sa le iau si eu,adica stiu ca poti sa le dai copy-paste din alte comm-uri dar nu gasesc mereu in comm-uri pe cele care le vreau, am incercat sa le descarc si sa le dau copy-paste de acolo dar nu merge, cine stie de unde sau cum pot lua? FUNDAdaca nu am ales bine categoria scuzati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se salveaza fotografia, iar cand vrei sa comentezi, in dreapta chenarului ai un aparat foto. Selectezi aparatul, alegi poza din computer, astepti sa se incarce si dai enter.
big grin

| antoniaantoantonia explică (pentru anonim_4396):

Mersi,era asa usor si nu mi-am dat seama!

1 răspuns: