| Ionuts31 a întrebat:

Stiti si voi niste metine private tari?

4 răspunsuri:
| tripleM a răspuns:

Iti dau un link care s-ar putea sa te ajute. :D
http://www.e-joc.info/category/metin-2/
funda:))? sper ca ti-am fost de ajutor...bafta

| AlExFr3Sh a răspuns:

Http://metin2.zyntherion.com/ e un server pvp -pvm mai mult pvp clasic...rate 800% 1000% mape speciale pentru lvl...bafta :) in joc am numele Al3xIsFr3Sh recomand e super server :)

| AlExFr3Sh a răspuns:

Http://www.alyas2.eu/index.php?s=register. e un super metin clasic pvp-pvm ratele sunt 300%, deschis de cateva zile (veti vedea ca playerii au lvl mare, fiindca au crescut) se creste usor, regatul recomandat: Blue.
Altcv ce pot sa va zic, gm-ii sunt foarte prietenosi, se fac event-uri in fiecare seara, pvp, pvm, ox, etc :D
playerii de treaba
in rest pentru mai multe detalii uitati-va aici: http://4metin.ro/......36145.html in joc am numele: Al3xIsFr3Sh

| stikk a răspuns:

Ionut un metin fain este apollomt2 stie:www.apollomt2.ro :D are npk g si P otel in shoop super id meu de mess este craniu.maximusz daca e ceva;) eu ma numesc stikk si IngerulMorti p reg albastru funda >;;)