| BOoORseC a întrebat:

Stiti SMECHERII la gta vice city in care sa obtin bani? Dar exista parola de bani sau de elicopter? Si as mai vrea niste parole... Funda pentru cel sau cea care raspunde la toate 3 intrebarile!

Răspuns Câştigător
| IepureleCuLopată a răspuns:

O șmecherie ar fi să bagi multe coduri pentru tanc, să fie multe tancuri, apoi să dai parola big bang pentru a exploda, mulți oameni o să moară, tu le stângi banii, apoi știi că pe lângă morți se mai adună mulți oameni, așa că mai bagi odată parola pentru a exploda și tot așa.

Nu există parolă de bani / elicopte in GRA VC.

Baftă multă!

1 răspuns:
| haidipa a răspuns:

Pai uitate pe net la parole si pentru elicopter (click dreapta si shift)! funda?