| anonim_4396 a întrebat:

Stiti un site ceva sau un grup unde pot sa-mi dau gratis contul de steam? N-am cine stie ce jocuri cs go si gta 5, nu prea mai am timp sa ma joc

2 răspunsuri:
| Pitbull41 a răspuns:

Ai putea sa mi-l dai mie, mai in gluma sau mai in serios laughing Acum sincer, sunt multe grupuri pe Facebook legate de gaming unde poti da contul ca si giveaway, de exemplu ai putea oferii contul pe grupul Gamerii Adevarati de pe Facebook, este o comunitate destul de mare.

| barbosu213e a răspuns:

Mi l dai mie?happy