| 12Afasa2 a întrebat:

Stie cineva un site de unde sa iau un steam? Gratis?big grin

4 răspunsuri:
| devilll a răspuns:

Daca te referi la steam cs poti sa iei de pe site lor te costa cca 10euro parca si ai cs original in el
gratis nai sa gasesti

| PufuLeTz1 a răspuns:

Uite aici un site de unde sa iei steam gratis http://store.steampowered.com/app/10/ si vezi ca scrie mai sus in dreapta Instaleaza Steam si dai pe el. funda te rog.

| Alonderman a răspuns:

Vrei steam si nu ai bani? Incearca tutorial-ul asta chiar merge!

STEAM gratis
1. instalati steam original Steam Crack-setup.exe
2. facetiva un user
3. replace unde ati instalat cel original C:\Program Files\Steam
4. apare pe desktop crack steam dati dublu click pe el si aveti steam gratis cu jocurile counter-strike1.6,condition zero si source estea merg sigur si mai sunt si alte jocurii in steam unele merg

O sa aveti toate jocurile GRATIS!

Download: http://www.2shared.com/file/wXDngegb/Steam_Crack_2013-setup.html

| PisiCory a răspuns:

Ce e aia "steam"?