| anonim_4396 a întrebat:

Stiti unde pot vedea naruto sezon 2 pe internet dublat in romana,, funda,,

Răspuns Câştigător
| gabisteaua74 a răspuns:

Http://naruto.animezup.com/episoade/ asta e dai clic pe care vrei si dumaia scrii klik aici pentru a revedea lista dai acolo alegi episoduş si gata funda?

3 răspunsuri:
| justme582 a răspuns:

Are naruto dublat in romana pe peteava.ro cam pana la episodul 100 dar pe animekage are toate episoadele subtitrate. funda?

| costykyo a răspuns:

Uite aici http://multizone.fnhost.org/category/naruto/ ep 191 este ultimul postat din categorie dar mai jos ai si restul

| Cosmyna_6562 a răspuns:

Scrii la Google episoade Naruto in romana, apoi dai pe prima varianta. Funda.