| Vaca1234 a întrebat:

Stiti vreun switchbot care merge si pe serverele private de astazi.
Cam toate au protectie sad

3 răspunsuri:
| razvanytb a răspuns:

Stiu eu intra pe metin2 cora si dai unde scrie switch boot si voteaza si dupa mai dai clik odata tot pe switch boot si gata P/S dezactiveaza antivirusul orice hack are un virus ca altfel nu functioneaza

| Vaca1234 explică (pentru razvanytb):

Cand dau start nu incepe sa schimbe si am umblat si la optiuni si tot nu merge

| Vaca1234 explică:

Sau macar ziceti-mi un server pe care merge switchu dar nu e implementat in client ca sa aiba toata lumea.