| TheLazyMan a întrebat:

Stiu ca intrebare o sa sune bizar, dar cum devii cineva pe metin2ro? Ma refer, la yang cum sa-i produc fara sa donez nimic?
Si inca o intrebare ce caracter sa imi fac?

Răspuns Câştigător
| Simbol1 a răspuns:

Daca vrei sa faci bani pe metin2ro iti spun cum faceam eu acum vreun an nu am mai intrat de atunci dar facusem o gramada de yang asa. Unii playeri au nevoie de scoici care pica in pesti cresti un caracter pe un cont nou pana la lvl 30 il duci sa pescuiasca cu un fishbot si cand te pui magazin pui toti pestii pe fiecare rand.Din greseala am mai descoperit o chestie cand pui pestii de ex se vindeau cu 33.333 yang fiecare peste eu puneam si cu 333.333 si unii ii luau big grin. Bafta sper ca te-am ajutat.