| Y2k a întrebat:

Subiect : A aparut Prototype 2? Daca da imi dati si mie un link cu jocul va rog.Multumesc [Funda]

3 răspunsuri:
| Cayus a răspuns:

Prototype 2 va aparea abia in 2012 dar nici cei de la Activision(ownerii) nu stiu exact cand in 2012. Oricum videourile care le vedem pe youtube de la Machimia, Mahalo etc sunt doar demouri primite de la Activision pentru a promova jocul pe youtube.

| Cayus a răspuns:

Ce va milogiti atata pentru funda... asa a ajuns Romania... oricum eu nu cersesc fie ca cel mai bun rasp sa primeasca funda

| Paulicamm a răspuns:

Nu nu a aparut http://en.wikipedia.org/wiki/Prototype_2 scrie despre el pentru cand va aparea.