| VeldroN94 a întrebat:

Sunt admin pe un server de zm CS 1.6, hai sa va zic cum s-a creat problema :P
Am folosit comanda amx_pika pe un jucator care avea coduri si dupa am iesit de pe server sa postez pe forum.Cand am vrut sa intru iar pe server mi-a aparut asta http://imgur.com/a/4wxjJ
Aparent nu stiu cum dar cred ca am primit amandoi ban :))
Daca va uitati in pozele pe care vi le-am dat o sa vedeti ca steamID-ul lui si al meu sunt la fel.
Am vorbit cu fondatorul serverului si mi-a dat unban pe IP si steamID si tot nu pot intra pe server.
Mi-am reinstalat CS-ul, am dat un reset la router si tot nu a mers.
Daca stiti vreo solutie va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| StGaLLa a răspuns:

Eu cred daca da sami confirmi in momentu banului cand ai dat ai stat spec pe jucator bun... cand ai tastat ban pe nea ala cred din ca inteleg ai luat ban si tu odata cu el aici poate sa fie o eroare de script din server iar daca nu poti conecta la server este ca daca ai steamID posbil prin scriptu serverului de la cs sati fi ramas steamu inregistrat de la ban am avut server cs si stiu ceva buguri vorbeste cu fondatoru dar nu cred ca il va rezolva fondatoru zicand ca nu frate nu-i de la mine nbush ce merge bine serveru depe "net" ca na reinstaleaza jocu si ar trebui sa-ti mearga

| VeldroN94 explică (pentru StGaLLa):

Asta e faza ciudata, nici macar nu am primit ban odata cu el.
A primit el ban si eu am mai stat pe server cateva minute, dupa am iesit singur ca sa postez pe forum.
Cand am vrut sa intru dupa am realizat ca am luat ban