| Chiriac_Cosmin_1999 a întrebat:

Sunt Cosmin si am alta intrebare.

Am vazut la jucatori de Counter Strike ex( SeDaN) etc. ca schimba arma de pe Q si apare arma fara a mai face ceva apare din senin.
Eu vreaua sa stiu ce este sau daca e skin sau config. Si sa-mi dati linkuri sa aflu mai mult.

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

E din cauza ca a fost filmat cu hltv, iar acesta are un bug si nu arata animatiile armelor. Pe ecranul lui armele se schimba ca si la tine.

| Chiriac_Cosmin_1999 explică (pentru CinevaNou):

Stiu dar un prieten are un cs care se vede asa cand joaca. Deci trebuie sa fie ceva.

| CinevaNou a răspuns (pentru Chiriac_Cosmin_1999):

Daca vrei sa-l faci asa neaparat, poti descarca hltv models. Dar nu o sa ti se schimbe armele mai repede(animatiile inca exista doar ca nu le vezi).

| Chiriac_Cosmin_1999 explică (pentru CinevaNou):

Dami un link

| Chiriac_Cosmin_1999 explică (pentru CinevaNou):

Ms ai mess? Daca da da-mi Mesu tau plz sati pun niste intrebari.

6 răspunsuri:
| Chiriac_Cosmin_1999 explică:

Dami mesu tau CubevaNou!