| doryan4u a întrebat:

Sunt incepator in jocul Uber Strike.Joc de doua zile.As vrea sa-mi descarc un hack.Se intampla ceva daca ma prinde cu hack.Ca pe World of Tanks iti da amenda daca te prinde cu hack si nu vreau sa imi iau amenda pe Uber Strike.Ma bazez pe voi.Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Bancos a răspuns:

Da frate. Nu te risca. Jocurile astea mai securizate de felul lor sunt foarte periculoase in privinta folosiri hacurilor. Daca te prind astea ai incurcato laughing Daca ai bani de amenzi nu-i nicio problema laughing Deci nu te risca. Joaca frumos!