| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Jucatori de Fortnite pe aici?
Credeti ca baga si boti ca playeri sa umple serverele? Mi se pare ca e mai usor ca odinioara, mai tot timpul ma incadrez in in top 5, desi nu ma consider pro, nu construiesc etc

5 răspunsuri:
| HelpingPeople a răspuns:

Buna! joc ft si da si eu cred ca sunt boti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru HelpingPeople):

Mai demult ramaneau mai multi in viata pana la sfarsitul rundei, acu dupa 3 minute raman numa 50. Tot pe locu 2 ies de multe runde, la ultimu o iau. Ok eu-s pro Incerc sa supravietuiesc ma plimb pe marginea mapei, sau ma pun la panda cu luneta daca gasesc.
Evit conflictele directe in deschis, o iau la fuga cu masina, etc

| HelpingPeople a răspuns (pentru anonim_4396):

Da exact

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru HelpingPeople):

Userii care investesc bani in joc, primesc bonus arme epic/legend? Sau sunt favorizati cumva

| HelpingPeople a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu de cateori am bagat bani nu primeam ceva bonus, dar acum chiar nu stiu