| ShowTim3 a întrebat:

Sunt plictisit foarte rau guys... nu stiu ce sa mai fac pe calculator (nu este performant ) ce jocuri stiti? am jucat cateva jocuri online, dar nu au fost cine stie ce magic world online si perfec world. Stiti alte jocuri mai misto si online si single player... DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Reznov a răspuns:

Rune Scape e destul de bunicel e in browser si e online. Daca vrei single player du-te la magazin si cumpara LEVEL.Revista asta intodeauna are jocuri din astea vechi da bune (jocurile sunt FULL).Eu am de la ei Painkiller Overdose, Twin Sector, Gothic 3...
Eu am fost in aceeeasi situatie ca tine.Am vrut sa imi imbunatatesc calculator insa am renuntat si am luat xbox.Este mai convenabil sa cumperi un xbox decat placi si procesoare pentru computer. Xbox nu are nevoie de procesor sau alte din astea cum ai jocu il bagi in unitate si la jioaca.Al me a costat 12 milioane.

1 răspuns:
| Kalyn a răspuns:

Stiu perfect ce vrei sa zici:), intra pe http://unlimitedgamersspot.blogspot.com si toate jocurile de acolo o sa iti mearga...in plus intra pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ si vezi de acolo ce jocuri iti mai merg din lista aia:)