| AlexTzu123 a întrebat:

Sunt scripter samp scriptez orice gm in afara de stunt Daca vreti sa fiu scripter pe server vostru trebuie sa fie hostat si sa aiba macar 5 playeri.Mai cer sa fiu owner la srv.Care vrea add la alex. tiga@ymail.com numi dati servere pe care sa joc sau ceva gen.

3 răspunsuri:
| AdyYy01 a răspuns:

Eu unu joc samp si din toti detinatorii de server iti zic clar ca nu o sa iti dea nimeni Owner pentru ceva care pot sa faca si iei sau sa invete
Sorry

| AlexTzu123 explică (pentru AdyYy01):

Am fost scripter pe multe server
Asa ca sunt sanse si oricum nu-mi trebuie raspunsuri inutile ca atale

| AnoMan2 a răspuns:

Add: dny_1992@yahoo.com daca doresti ceva serios!