| iliuta50 a întrebat:

Sunt un jucator inrait de counter strike 1.6 sunt bunicel dar am gasit un servar care imi place este mod zombi (sv este zm.freakz.ro) la acest servar trebuie sati rezervi numele casa nusi bata alti joc de munca ta (daca nu al numele rezervat isi pune numele tau ) si am patit-o de 2 ori pana am afat mi-am rezervat numele dar nu stiu cum sa fac sa intru cu el scriu in consola setinfo _zm parola si nu imi apare nimic decat spune
Info string length exceede. Nu stiu ce sa fac si daca e cineva care a jucat pe acest servar si stie ce pot face al rog mult dau funda ma puteti gasi pe si id: ilie_pasionatu. Daca ma puteti ajuta va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| KarmaPolice a răspuns:

Poti intra pe sv dupa ce ai scris "setinfo _zm parola"? Sau iti dai kick?
Daca poti intra pe sv n-are nimic

| iliuta50 explică:

Deci unde intru in cs deschid consola scriu setinfo _zm parola si imi apare Info strings length exceede si daca dau sa intru pe servar spune nume este rezervat pe servar.