| TellaPro a întrebat:

Terraria: Am un server pe terraria dar nu stiu... Vreau sa ma joc cu cineva (numa cu cineva) ca pe altii nu-i accept pe server (sau poate doar un prieten de-al lui) si daca fac cu bukkit tot imi trebuie hamachi... si cu serveru normal. Daca vreti ajutati-ma sau cine are hamachi sa-mi dea iddu sau parola sa-l bag
{Daca vreti puteti sa va jucati pe serverul meu sa supravietuim numa noi 2 (tu si cu mine)

1 răspuns:
| sotirel99 a răspuns:

Vreau eu sa joc eu. add yahoo id:sotirel99