| DragoscristiTulcea a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat Amnesia The Dark Descent pornesc jocul, totul bine iar cand intru sa ma joc, imi scrie acolo textul de inceput bla bla si imaginea ramane neagra, cand misc mouse-ul se aude cum se misca si omul. dar imaginea e tot neagra(cand deschid inventarul imi apare.)

2 răspunsuri:
| liviu890 a răspuns:

E de la setari cred. Intra in setari si da totul la minim, si rezolutia, tot la minim.

| DragoscristiTulcea explică:

Am dat totul pe minim si nimic. dinainte sa pun intrebarea de asta am si pus aici, nu stiu ce sa ii mai faccrying