| DarkNight123 a întrebat:

Salut all am o intrebare despre jocul amnesia the dark descent stiu cerintele am procesor 2.8 ghz memory 2gb ram placa video 512mb ati radeon x1550 dar cand l-am instalat full nu imi merge imi apare imaginea toata neagra si nu intra in el dar demo merge. cred ca e de la placa video ca la cerinte scrie ati radeon 9600 acum intrebarea este daca instalez ati radeon 9600 si sterg x1550 se poate intampla ceva? sa nu suporte cumva placa? scuze pentru categorie funda +votbig grin

2 răspunsuri:
| FireSou a răspuns:

Tu crezi ca placa video se instaleaza? Ce instalezi tu e driverul, placa video face parte din hardware...este un lucru solid.

| Hanonim a răspuns:

laughing Nu iti merge jocul nu incerca sa faci minuni cu placa video. Sfatul meu Nu INcerca nu esti in masura