| SlenderMan299 a întrebat:

TPU acest laptop poate fi pentru gaming?

Intel Core i7 1,8 ghz 2, 4 ghz with turbo boost 3 ghz

Ram 8 GB DDR 3

Nvidia Geforce GT 750M VRAM 4 gb.

Daca da imi puteti da exemple de jocuri noi si smechere(de preferat multiplayer)? Dau funda + vot!

3 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Da este poate fi folosit pentru gaming pentru ca este foarte performant mai ales placa video...o sa-ti mearga jocuri la extra high...
Jocuri:Fifa 2013, F1 2013, Battlefield4, GTA IV... Funda?

| Marius_Dumitru_1994 a răspuns:

Poti juca lejer jocurile din generatia 2013-2014 happy
Si sunt o groaza big grin scrie pe net List of Gaming 2013-2014 si o sa ai de unde alegehappy. Bafta!

| Laudamus98 a răspuns:

PC ii foarte bun si cred da o sa mearga aproape toate jocurile. Jocuri excelente poti gasi aici http://cimislia.net/index.php?do=cat&category=jocuri. Funda?