| SlenderMan299 a întrebat:

TPU dati-mi un joc FPS Multiplayer, gratuit si care sa merite sa il joc si sa aiba grafica super buna cat sa ma tina pe urmatoarea configuratie:

Intel Core i7 4500U 1, 8 ghz 2, 4 ghz with turbo boost 3 ghz

Ram 8 GB DDR 3 L

Nvidia Geforce GT 750M, VRAM 4 GB, 128 Bit.

Nu vreau sa aud de battlefield si call of duty acelea nu sunt jocuri gratuite!

3 răspunsuri:
| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Vrei gratuit si grafica pe de asemenea, plus multiplayer? Pe gratis nu vezi asa ceva amice

| SlenderMan299 explică (pentru Nitu_Andrei_Valentin_1995):

Warface, Planetside 2...

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns (pentru SlenderMan299):

De warface nu am auzit toata viata mea....planetside 2..am jucat acum 5 ani nu mi-l mai aduc aminte...