| CobraIlie a întrebat:

TPU am descarcat un hack la Roblox la noul joc jailbreak si ca sa mearga trebuie sa se deschida cmd-ul cu comenzile dupa ce dau inject, dar nu se deschide cmd-ul ce problema are?

Răspuns Câştigător
| costinvlad a răspuns:

Ar trebui sa executi aplicatia in cmd nu direct ca asa dispare. Deschide cmd si trage aplicatia pe cmd

| CobraIlie explică (pentru costinvlad):

Roblox sau hack-ul?

| Edisor27 a răspuns (pentru CobraIlie):

Nu imi mai mergea nici robloxul nici hackul

3 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Salut, si eu ma joc Robloc de vreo 2 ani, si am incercat astfel de hack-uri si NICIUNUL nu a mers. Nu sunt bune de nimic, chiar am incercat cu cmd-injector si cand a mers mi-a dat crash Roblox-ul, sunt 100% la suta convins ca de la care ai vazut hack-ul e un youtuber. Youtuberii isi editeaza videoclpul si de aia le merg, ca cu photoshop poti face orice, deci HACKURI-LE ASTEA nu merg!