| supermari10 a întrebat:

TPU am instalat de curand driverele de la sunet, tin sa mentionezi ca sunetul este integrat in placa de baza, le-am instalat si acum la device manager nu imi mai apare cu semnul excamarii, oricum pe windows xp nici nu gaseste driverele automat...iar acum ca le-am instalat tot nu merge sunetul.
In control panel acolo nu pot bifa nimic deoarece spune ca nu am driverul instalat nu pot face nimic acolo.Am placa de baza giabyte H81M-S2PV iar windows XP.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Ei si? Cauta pe net driver-ul audio pana dai de cel bun... Bafta!