| Comandocip a întrebat:

TPU am mare nevoie de ajutor si nu stiu ce aa fac.da funda garantat pentru cine ma poate ajuta
Eu de cv timp joc un joc numit legue of legends.dar mi-a aparut o eroare si nu ma mai pot loga..ma poate ajuta cineva va rog dau funda
eroarea spune cv d genu:the login server did not respond.You may have a connection issue that is not related to the league of legends server... dupa imi dau ei un site..si mai zice if you are still unable to connect, please check your firewall configuration against the fallowing..si imi dau ei un site

3 răspunsuri:
| Rando a răspuns:

De ce nu faci ce iti cere, e atat de simplu, pune firewall-ul pe off.

| Comandocip explică (pentru Rando):

Am incercat asta si tot nu merge..si nu stiu ce sa mai fac..stersesem si antivirusu...si firewallu tot off...da nik..ai vreo idee?

| macelarik a răspuns:

Windows Firewall tia blocat accesul jocului la internet.
Trebuie sa intri in windows firewall si sa bagi jocul la exceptions