| gabrielsearch a întrebat:

TPU! Am o dilema! Cand imi trimit un joc prin bluetooth la telefonul WX395 imi apare tot la fisiere necunoscute! Nu stiti ce sa ii fac ca sa le pot instala cumva ca le iau toate de pe un seit care mia specificat ca jocurile sunt pentru Motorola WX395(telefonul despre care discutam)si le downloadez pe computer, iar apoi le trimit pe telefon cu blutooth(am un stick cu bluetooth)si cand le primesc intra tot la fisiere necunoscute! trebuie sa schim ceva? de exemplu un joc era cu ".jar" la sfarsit! eu trebuie sa pun altceva? Cel mai bun raspuns Funda! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| zendor a răspuns:

Daca telefonul tau are android trebuie sa-ti pui jocuri care se termina cu.apk

| gabrielsearch explică (pentru zendor):

Cum adica andorid?

| zendor a răspuns (pentru gabrielsearch):

Android este un sitem de operare vezi mai multe aici:http://www.youtube.com/watch?v=1FJHYqE0RDg