| megabum a întrebat:

TPU! Am o problema foarte serioasa pentru mine si va rog foarte foarte foarte mult sa ma ajutati!
Ieri am downloadat jocul Amnesia The Dark Descent full. Am incercat sa adaug un custom story si a dat error. Dupa aceea cand vreau sa intru in joc scrie,, Failed load filles". Eu deja am reinstalat jocul, am scanat PC-ul de virusi si tot nu merge!
Ce pot face sa il fac sa mearga? Va implor ajutati-ma! Caci e jocul meu preferat si nu rezist sa nu il joc!
Dau cate funde vreti!

2 răspunsuri:
| xXCrYsT1Xx a răspuns:

Poate de unde l-ai downloadat avea
errori jocul eu as zice sa incerti sa iei in versiunea gog(good old games)

| megabum explică (pentru xXCrYsT1Xx):

Nu cred ca avea erori deoarece pana a nu adauga acel custom story afurisit, mergea foarte bine.