| CrazyJoker a întrebat:

TPU?! Am un server de counter strike.Cand il pornesc, imi pica internetul.De ce? care e cauza?straight face dau funda! nu cred ca e nevoie sa repet happy

Răspuns Câştigător
| sssSnake a răspuns:

Pentru ca ai banda de internet prea mica, si nu poate sustine un server. Daca vrei sa tii un server, va trebui sa vorbesti cu parintii, iar dupa aceea cu providerul tau de internet, si sa le ceri un upgrade la latimea benzii.

Pana atunci... http://www.gamesfront.net/top-10-frage-counter-strike