| Necula_Mihai_1991 a întrebat:

Am nevoie de ajutor in legatura cu counter-strike.Cand il deschid si intru pe un server... apare chestia aia sa apesi OK (stiti voi) iar acolo se blocheaza.Eroarea care apare este CL_FlushEntityPacket. Va rog mult ajutati-ma...Dau funda!happyhappyhappybig grin

Răspuns Câştigător
| AmXjKr a răspuns:

=)) cersetor de funda. In primul rand, asigura-te ca ai o conexiunea cu internetul mare (100mbs). Ai grija sa nu fi luat destroy/fuckoff etc. Si in al doilea rand, ai nevoie de un cs bun: http://www.extreamcs.com/......71550.html

4 răspunsuri:
| Anonymous112 a răspuns:

Salut! Inseamna ca ti se blocheaza csu. sau are lag mare serverul! Funda!

| Necula_Mihai_1991 explică (pentru Anonymous112):

Eu vreau o metoda sa scap de ea...

| Necula_Mihai_1991 explică (pentru AmXjKr):

Mersi...uite funda!

| AmXjKr a răspuns (pentru Anonymous112):

=)) cersetor de funda. In primul rand, asigura-te ca ai o conexiunea cu internetul mare (100mbs). Ai grija sa nu fi luat destroy/fuckoff etc. Si in al doilea rand, ai nevoie de un cs bun: http://www.extreamcs.com/......71550.html

| Anonymous112 a răspuns:

Probleme?