| Dudu521 a întrebat:

TPU! Astazi ma jucam MicroVolts si am intrebat pe chat : "WHO HAS BOSS H4CK?", cea mai mare greseala facuta in viata mea pentru ca moderatorul "WhiteDiamond" era ON si mi-a spus ca daca mai intreb odata voi lua mute permanent. Eu cand am citit nu am mai zis nimic si mi-am vz de treaba laughing Problema e ca dupa cinci minute voiam sa vorbesc cu un prieten si cand sa scriu pe chat imi apare mesajul "GM:You can't send chat messages for a while" care insemna daca nu gresesc "Nu poti trimite mesaje pe chat pentru o vreme."

Pai... da ok, dar de ce mi-a dat mute cand eu nu am mai zis pe chat acea propozitie? Si " pentru o perioada" insemna ca o sa am mute permanent? Adica "pentru o perioada" poate insemna 1 an, 4 ore, 1 luna, nu?

Cine stie ceva, sau cine a trecut prin aceasta experienta. Sa ma ajute.Multumesc big grin

FUNDOooi ^_^

3 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

24 de ore maxim o saptamana, nu are cum sa fie permanent.

| Dudu521 explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Mersi, dar timpul de 24 ore sau o saptamana se pune in timp ce sunt logat sau...se scurge si cat timp sunt off?

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Dudu521):

Se scurge cat timp ruleaza serverul.