| AvakinAndrei a întrebat:

TPU, ce credeți? Este irosire de bani sa ii bagi pe Roblox? Ce părere aveti?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DrMihailoviciS a răspuns:

Da, este o pierdere de timp, dar și de bani! Păi cu ce te ajută? Îți poți modifica avatarul și sa cumperi vip-uri pe jocuri. Și avatarul ala, ca cică te face mai șmecherit, cu ce te ajută? Mă rog, răspunsul final este ca dacă vrei sa investești în roblox, nu o face

| AvakinAndrei explică (pentru DrMihailoviciS):

Zilele trecute am dat 100 lei pe 1700 robuxi pentru a îmi cumpara un caracter pe tvo…. într-un fel ma simt bine

| NicoletaAlexandrao23 a răspuns:

Depinde ce iteme sau gamepass vrei. Recomand doar pe haine să bagi deoarece faci irosire gravă pe acele minigame-uri că uiți de ele sau creatorul îl șterge sau îți dă ban.