| SlenderMan299 a întrebat:

TPU ce jocuri noi stiti din astea aparute acum 2013-2014 pentru PC stiti? Vreau sa imi cumpar ceva jocuri originale pentru notebook-ul meu.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asteapta sa iasa wolfenstein new order la sfarsitul lunii mai, sniper elite 3 prin iunie - iulie anul asta si alien isolation la sfarsitul anului. Bomba va fi noul joc numit the terminators care se bazeaza pe terminator 1 si 2 cu grafice impresionante au de gand sa il scoata anul asta pe piata. Mai bine iti faci un calculator performant nu o tableta sau o consola ps4 fiind mai ieftina decat xbo.

| SlenderMan299 explică (pentru mgtow):

Am un Intel Core i7 4500U 1, 8 ghz 2, 4 ghz with turbo boost 3 ghz, RAM 8 GB DDR 3 L 1600 Mhz, Nvidia Geforce GT 750M, DDR 3, 128 Bit, Video Ram 4 GB Rezolutie de 1366x768 crezi ca e ok?

| mgtow a răspuns (pentru SlenderMan299):

Ma cam insel eu dar pentru orice eventualitate poti adauga piese noi in unitate sa fie mai performanta. Eu folosesc PS4.

| SlenderMan299 explică (pentru mgtow):

E laptop.