| GherGhe_Valntin_1998 a întrebat:

TPU ma joc metin2 energy si sunt slab ca aparare ce trebuie sa pun ca bonusuri pe armura,cercei,bratara,scud,coif, papuci si colier (vreau pvp)

4 răspunsuri:
| Senzaționalul a răspuns:

Coif 10% semiom, 15% magie si niste otrava.
Bratara: Lacrima cer-10% semiom, 15% magie, 10% patrunzatoare si maxim de pv.
Scut 10%semiom, imun necunostinta, 12 putere daca esti war si 10% sansa de a bloca/reflecta atacul corporal.
Armura maxim de pv, 15%sabie, 15% 2 maini si 50 atac.Iti mai faci una cu 15%pumnal si 15%sageti, 50 atac si pv.
Cercei: Ia-ti abanosi
O pereche: 10% semiom, 15% sabie si 15% 2 maini
Alta pereche: 10%semiom, 15%pumnal si 15%sageti
Colier: Ia-ti lacrima cer
Primul: max pv, 15%sabie, 15%2 maini si 10% semiom
Al2lea: max pv, 15%pumnal, 15%sageti si 10 semiom
Un Paste Fericit!

| Frosty12 a răspuns:

Salut! Te ajut eu sa devi bun, daca vrei adauga id de messenger:florin. 3131! Si o sa iti zic totul acolo.

| BaLOLtelli a răspuns:

Baga Pv si daca esti sura baga bonusuri cu Inteligenta si critica, daca esti war cu putere si patrunzatoare, pentru shaman tot cu inteligenta si pentru ninja cu dexteritate si putere.

| GaNjaGUN a răspuns:

Iti dau eu contul meu bun!