| condemnedAntagonist a întrebat:

TPU plsss sa ma ajutati. Deci la microvolts cand vreau sa il deschid totul pare a fi normal, dar cand ii dau start zice The system cannot find the file specified sau ceva cu denied. ce pot sa fac? plssss help dau funda!

Răspuns Câştigător
| S3ntimentBoY a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie la mai multe jocuri thinking nu stiu cred ca pc tau nu indeplineste conditiile cerute de joc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu toate ca au trecut mai bine de 1 an sa stii ca mi s-a intamplat si mie si stiu sigur de la ce e...chiar daca te-ai lasat de mv iti spun ca sa stii trebuie sa dezinstalezi MV si sa il reinstalezi in alt folder...probabil ti-a dat eroarea asta dupa un updatewinking

| Mazal a răspuns:

Nu e asta trebuie sa iti schimbi placa video nu e buna

| condemnedAntagonist explică (pentru Mazal):

Intrebarea nu a fost pusă de mine ci de verisoara mea de 9 ani.Nu mai e necesar sa raspunzi.

| Mazal a răspuns:

E devina placa video sau windows