| SlenderMan299 a întrebat:

TPU sa imi cumpar Call of Duty Ghosts pentru NoteBook sau pentru Xbox 360? Eu as ofta pentru Notebook dar nu prea cred ca o sa imi mearga.Pe xbox ei bine nu cam vreau sa il iau deoarece stiu ca la jocurile astea noi se blocheaza consola si pierd puncte.NoteBook-ul meu:

Windows 8 64 Bit

Intel Core i7 4500U 1, 8 ghz 2, 4 ghz with turbo boost 3 ghz

Ram 8 GB DDR 3 L 1600 Mhz

Nvidia Geforce GT 750M, VRAM 4 GB, 128 Bit, GDDR 5 / DDR 3.

Hard disk : 1 TERRA

Mentionez ca am un DVD Writer portabil SLIM.

1 răspuns:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Garantat pentru Notebook respectiv platforma pc. Jocurile pentru console nu s eblocheaza. Dar mai ales shoterele au auto aim adica tinta se pune pe jucator automat. ceea ce este foarte najpa. Deci garantat pentru PC.