| GabiiHaș a întrebat:

TPU! Spuneti-mi,ce credeti despre asta! Cred ca, cu totii am primit asta pe diferite site-uri sau pe messenger:

OMFG! Bună, sunt TERESA FIDALGO, azi împlinesc 27 de ani de când am murit. Dacă nu trimiţi acest sms la alte 20 de persoane o să dorm cu tine mereu şi dacă nu crezi du-te pe google şi scrie TERESA FIDALGO, o fată nu a băgat în seamă acest mesaj şi după 20 de zile i-a murit mama... TERESA FIDALGO - accidentul de circulaţia i-a răpit viaţa

Povestea tinerei TERESA FIDALGO începe în anul 1983. Un accident de circulaţie de pe o autostradă din Portugalia duce la moartea unei tinere, pe nume TERESA FIDALGO. Apoi, s-a spus că fantoma TERESEI FIDALGO bântuia zona în care a murit tânăra...
Citeste mai mult pe REALITATEA.NET: http://www.realitatea.net/......e-google_9

1 răspuns:
| whatevernvm a răspuns:

Mda, o porcarie facuta de o persoana care efectiv nu are ce face, si multi prosti o sau mai departe, si asa ajunge ca acest mass sa "bantuie" pe la toti.