| ChuckNorris0001 a întrebat:

OMFG! Bună, sunt TERESA FIDALGO, azi împlinesc 27 de ani de când am murit. Dacă nu trimiţi acest sms la alte 20 de persoane o să dorm cu tine mereu şi dacă nu crezi du-te pe google şi scrie TERESA FIDALGO, o fată nu a băgat în seamă acest mesaj şi după 20 de zile i-a murit mama... TERESA FIDALGO - accidentul de circulaţia i-a răpit viaţa

Povestea tinerei TERESA FIDALGO începe în anul 1983. Un accident de circulaţie de pe o autostradă din Portugalia duce la moartea unei tinere, pe nume TERESA FIDALGO. Apoi, s-a spus că fantoma TERESEI FIDALGO bântuia zona în care a murit tânăra...

Citeste mai mult pe REALITATEA.NET: http://www.realitatea.net/teresa-fidalgo-mesajul-socant- de-pe-messenger-si-facebook-care-bantuie-google_9

Un mesaj care eu cred ca l-au primit multi dintre noi.
Ce parere aveti? Eu nu stiu ce sa zic...
Apropo scuze categoria

11 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Da, si eu l-am primit de o gramada de ori.
Nu-mi pierd timpul cu tampenii, deci nu-l trimit.Nu e adevarat.

| Lex169 a răspuns:

Sunt Vasile Padurar, si acum 20 de ani am murit intr-un accident de cal. Daca nu trimiti mesajul mai departe copacul tau iti va cadea in cap.

| Ponce a răspuns (pentru Lex169):

Pacat, darar' domnu' sa invi iar =]

| Anonima264 a răspuns:

Nu e adevarat!

| adelina899 a răspuns:

Prostiiiii

| мızυκı a răspuns:

Tampenie...Ma mir cum unii oameni sunt atat de prosti incat sa creada asta

| oliviaa29 a răspuns:

Nu-i crede. E o pierdere de timp.

| TigerEye a răspuns:

Scuză-mă că-ți zic, dar...e adevărat. GLUMESC. Nu are cum. laughing

| ChuckNorris001 a răspuns:

You impostor!

| Miller_Brittany_1995 a răspuns:

Povesti pe care nimeni nu ar da doi bani sa le auda cu parasute de pe videochat care se culca cu mai multi oameni o data si altele... ce sa facem?

| MrAdvance a răspuns:

Iar un mit al internetului, si eu l-am primit, cate mesaje am primit de acest tip, pff....Sa nu va fie frica, e doar un mit al internetului, fantoma poate exista, dar despre toate astea ce se zic pe net ca sa trimiti la prieteni
e un mit happy