| ionutzinca a întrebat:

TPU va rog frumos cum pot sa cresc calitatea la top eleven? funda mare mare de tot

Răspuns Câştigător
| XkkOOjs a răspuns:

Calitatea jucatorilor creste prin antrenamente. Si scade odata cu avansarea la un nivel mai mare. Cand dai antrenamente, ai grija sa nu iti obosesti foarte mult jucatorii ca sa nu pierzi meciurile.

| ionutzinca explică (pentru XkkOOjs):

Am inteles chestia asta dar eu vreau sa cresc calitatea echipei nu al jucatoriilor.

| ionutzinca explică (pentru ionutzinca):

Potii sa imi scrii te rog frumos. ca ti-am dat si funda.

| XkkOOjs a răspuns (pentru ionutzinca):

Cu cat calitatea jucatorilor este mai mare cu atat si media lor (calitatea echipei )este mai mare, nu iti creste asa repede calitatea echipei, dar eu unul dau 1 antrenament zilnic, si am cont de lvl 7, calitatea medie 38.4