| supermari10 a întrebat:

TPU vreau sa-mi cumpar niste componente pc-ul, gen in eMAG am vreo 4 obiecte in cos...si pe toate vreau sa le iau in rate adica in total e vreo 900lei si vreau sa iau in rate acele obiecte de 900lei.dar nu gasesc cum...gasesc numai placa video ce depaseste 500lei restul de componente cu merge.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dupa ce termini de umplut cosul continui sa salvezi comanda si o sa-ti apara si cum sa platesti. Acolo vei stabili.