| Anddreiii a întrebat:

Uitati cum sta treaba : Vreau sa imi cumpar o licenta pentru steam de pe computergames.ro cu Counter Strike Global Offensive dar nu stiu daca cu jocul asta ma pot conecta la servere normale cs 1.6. Cei care aveti deja jocul va rog sa imi spuneti. Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| PlayBoys a răspuns:

Cumparati licenta ca si eu am steam si merge sa intri pe sv de cs1.6 normalehappy

1 răspuns:
| Sadicalex a răspuns:

Da, te poti conecta la ce server vrei fie ca este provat de steam sau facut de un fan