| Ionut2143 a întrebat:

Un joc nu imi merge la rezolutia maxima si atunci i-am dat o alta rezolutie ca sa nu sacadeze. De ce atunci nu mi se vede pe tot monitorul ci mi se imparte si pe margini monitorul ramane negru? Nu as putea ca la rezolutia aia mai mica sa il largesc pe tot monitorul?

1 răspuns:
| Mitrutz_Mitrut_1997 a răspuns:

Nu! Trebuie sa ai rezolutia nativa a monitorului pentru a-l juca cum trebuie!
Dar daca zici ca avea lag inseamna ca placa video este un slaba care nu duce rezolutia monitorului tau pe niste detalii grafice probabil mai inalte! (acum difera de motorul grafic al jocului)
Sper ca te-am ajutat!winking