| AndreyFsk a întrebat:

Stie careva cum fac sa setez rezolutia in san andreas fara sa intru in joc? nu pot intra in joc fiinda ultima oara l-am jucat si am setat o rezolutie mica si nu vede monitorul rezolutia aceea. l-am reinstalat dar tot nu merge.

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

My documents - GTA San Andreas si stergi " gta_sa.set " sau tot folderul daca nu iti pasa de salvari, daca nu iti apare atunci poate fi ascuns si dai si tu show hidden files. O sa iti reseteze setarile jocului. Bafta!

1 răspuns:
| AndreyFsk explică:

La counter strike sti cum fac?