| vychy22 a întrebat:

mi s-a stricat placa video si o folosesc pe cea onboard, dar cand dau rezolutia maxima adica 1440x900 mi se stinge si aprinde monitorul incontinuu.cu rezolutie mai mica 1280x768 merge normal dar cand o dau maxim licare monitorul nu sta imaginea fixa. sper ca am fost cat de cat explicit. multumesc pentru raspunsuri

1 răspuns:
| Seby1994 a răspuns:

Placa onboard are o rezolutie stabilita din fabrica dupa memoria ei, deci la a ta rezolutia maxima la care poate facut normal este de 1280x768. Funda? big grin