| MrTroll a întrebat:

Un joc pe pc care sa-ti ocupe timpul si sa fie interesant? Nu vreau jocuri cu cine stie ce grafica. funda big grin

3 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut, incearca SA:MP pe serverul bugged blue sau red, e foarte frumos dar si cu foarte multi playeri dar si un server Role-Play de exceptie, sau poti incerca Halo Combat evoled, sau Medal Of Honor, sau Wolfenstein, nu sunt online dar sunt foarte frumoase, sau Online ar mai fi Archlord 2, World of Warcraft sau 4Story sau Rift Online ( Ti-l Recomand).

| Celcareajuta a răspuns:

Risk of Rain...in ciuda graficii acorda o sansa...eu am rezistat 30 de minute pana sa mor. Sa vezi ce greu e sa treci de 10-15 minute happy

| Kevin44 a răspuns:

Iti recomand jocul Hitman: Absolution e un joc bestialwinking